Laden Evenementen

« Alle Evenementen

  • Dit evenement is voorbij.

Met de Pep bus naar Outsiders in Smithy in Eesveen op 21 januari

januari 21, 2023 @ 22:00 - januari 22, 2023 @ 03:30

€33.00

Wij gaan met de Pep bus naar Outsiders in Smithys. Boek nu en profiteer van de voordelen van de Pep bus. Je wordt gebracht en gehaald en je kunt na aankomst direct doorlopen naar binnen, want je boekt je toegangsbewijs bij reserveren en je kunt in de bus al muntjes kopen. Dus na aankomt niet wachten maar direct naar binnen. We rijden de volgende routes.

Route 1

21.25 Tuk bij de Karre

21.30 Steenwijkerwold Woldplein

21.40 Oldemarkt Hof van Holland

21.50 De Blesse tankstation

22.00 Centrum Steggerda

22.10 Cafe Bliede Noordwolde

22.20 Het luifeltje Wilhelminaoord

22.25 Logement Fredriksoors Fredriksoord

DEZE ROUTE GAAT RETOUR VANAF SMITHY OM 2.45 UUR!!

 

22.40 Darp Ruiterweg

22.45 Havelte Piet Soerplein

22.50 Uffelte Fredrikshaven

22.55 Wittelte brug

23.00 Dieverbrug Chinees

23.05 Diever Coop/Plus

23.10 Wapse school

23.15 Vledder Tippe

 

DEZE ROUTE GAAT TERUG VANAF SMITHYS OM OM 3.45

 

Gegevens

Begin:
januari 21, 2023 @ 22:00
Einde:
januari 22, 2023 @ 03:30
Kosten:
€33.00

Organisator

Trips & Tickets
Telefoon:
+31657990907
E-mail:
jan@tripstickets.nl
Bekijk de site van Organisator

Locatie

Van Karnebeeklaan 15 Eesveen
van Karnebeeklaan 15
Eesveen, Overijssel 8347WD Nederland
+ Google Maps

Tickets

Onderstaand nummer bevat de tickets voor dit evenement in je winkelwagen. Klik op "Koop Tickets" om bestaande deelnemersinformatie aan te passen en de hoeveelheid tickets aan te passen.
Tickets zijn niet meer beschikbaar
Winkelwagen